Skigebied in Italië · Belluno
3 Zinnen Dolomites
3 Zinnen Dolomites is een skigebied in Belluno, Italië. Het terrein loopt van 1.134 m tot 2.326 m. In de gegevens van Sneeuwtijd staat 142 km piste en 20 liften.
De verdeling van de gemarkeerde piste is 53,4 km blauw, 46,3 km rood en 11,8 km zwart.
De route vanaf Utrecht is ongeveer 1.096 km.
De modelberekende sneeuwhoogte boven is 7 cm. Dat cijfer komt uit Open-Meteo en is geen officiële meting van het skigebied.
Standaardtekst op basis van de bekende gebiedsgegevens. Ontbrekende cijfers worden niet aangevuld.
3 Zinnen Dolomites in het kort
Dorpen
Er zijn nog geen dorpen aan 3 Zinnen Dolomites gekoppeld.
Webcams
Alle 5 webcamsAccommodaties
Er zijn nog geen accommodaties aan 3 Zinnen Dolomites gekoppeld.
Veelgestelde vragen
Waar ligt 3 Zinnen Dolomites?
3 Zinnen Dolomites ligt in Belluno, Italië.
Hoeveel piste heeft 3 Zinnen Dolomites?
In de gegevens van Sneeuwtijd staat 142 km piste en 20 liften.
Wat is de sneeuwhoogte in 3 Zinnen Dolomites?
De modelberekende sneeuwhoogte boven is 7 cm. Dat cijfer komt uit Open-Meteo en is geen officiële meting van het skigebied. De actuele pagina staat bij sneeuwhoogte.
Andere gebieden in Italië