Skigebied in Oostenrijk · Tyrol
Kaunertaler Gletscher
Kaunertaler Gletscher is een skigebied in Tyrol, Oostenrijk. Het terrein loopt van 2.175 m tot 3.107 m. In de gegevens van Sneeuwtijd staat 28 km piste.
De verdeling van de gemarkeerde piste is 14 km blauw, 9 km rood en 5 km zwart.
De route vanaf Utrecht is ongeveer 945,6 km.
De modelberekende sneeuwhoogte boven is 79 cm. Dat cijfer komt uit Open-Meteo en is geen officiële meting van het skigebied.
Standaardtekst op basis van de bekende gebiedsgegevens. Ontbrekende cijfers worden niet aangevuld.
Kaunertaler Gletscher in het kort
- Land
- Oostenrijk
- Regio
- Tyrol
- Hoogte
- 2.175 m – 3.107 m
- Piste
- 28 km
- Kleuren
- 14 km blauw 9 km rood 5 km zwart
- Vanaf Utrecht
- 945,6 km
- Sneeuwhoogte boven
- 79 cm
Dorpen
Er zijn nog geen dorpen aan Kaunertaler Gletscher gekoppeld.
Webcams
Accommodaties
Er zijn nog geen accommodaties aan Kaunertaler Gletscher gekoppeld.
Veelgestelde vragen
Waar ligt Kaunertaler Gletscher?
Kaunertaler Gletscher ligt in Tyrol, Oostenrijk.
Hoeveel piste heeft Kaunertaler Gletscher?
In de gegevens van Sneeuwtijd staat 28 km piste.
Wat is de sneeuwhoogte in Kaunertaler Gletscher?
De modelberekende sneeuwhoogte boven is 79 cm. Dat cijfer komt uit Open-Meteo en is geen officiële meting van het skigebied. De actuele pagina staat bij sneeuwhoogte.
Andere gebieden in Oostenrijk